Tel. (+48 22) 522 77 80, e-mail: biuro@pplegal.pl

STRONA GŁÓWNA

Pisarek & Puzynowska Kancelaria Prawna powstała w wyniku połączenia dwóch praktyk: radcy prawnego Sylwii Puzynowskiej oraz adwokata Krzysztofa Pisarka, współpracujących wcześniej z międzynarodowymi kancelariami takimi jak Baker & McKenzie czy White & Case.  

Celem kancelarii jest zapewnienie jej Klientom kompleksowej pomocy prawnej we wszystkich sprawach prawnych zarówno w sferze biznesowej, jak i prywatnej, z wykorzystaniem doświadczeń nabytych zarówno w pracy w indywidualnej kancelarii, jak i międzynarodowej renomowanej firm prawniczej.

Oferujemy Państwu nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców zapewniając szerokie wsparcie w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej. Stanowimy zespół prawników z wszechstronnym, biznesowym podejściem do problemów Klienta. Pomagamy naszym Klientom od strony prawnej w prowadzeniu ich interesów. Pomagamy unikać problemów prawnych w prowadzonej przez nich działalności, a jeżeli takie problemy już się pojawiły, rozwiązujemy je w sposób najkorzystniejszy dla Klienta.

 Prowadzimy obsługę prawną w języku polskim i angielskim.

 

Script logo