Tel. (+48 22) 522 77 80, e-mail: biuro@pplegal.pl

KARIERA

Kancelaria Pisarek & Puzynowska zapewnia duże możliwości rozwoju młodym i utalentowanym prawnikom, chcącym zdobyć doświadczenie zawodowe oraz udoskonalić umiejętności praktyczne. Jesteśmy otwarci na osoby ambitne, dynamiczne oraz biegle władające językiem obcym. 

Oferujemy ciekawą pracę w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasze doświadczenie wyniesione z międzynarodowych kancelarii prawnych powoduje, iż wykorzystujemy tylko najlepsze rozwiązania funkcjonujące w korporacji. Praca w naszej kancelarii zapewnia zdobycie cennej wiedzy oraz stwarza szansę szybkiego rozwoju Twojej kariery.

Jak ubiegać się o praktykę w Pisarek & Puzynowska? 

Studenci po czwartym roku studiów prawniczych, zainteresowani praktyką w kancelarii Pisarek & Puzynowska, proszeni są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz list motywacyjny) w formie elektronicznej na adres: biuro@pplegal.pl. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "Praktyki".

Jak ubiegać się o zatrudnienie w Pisarek & Puzynowska? 

Osoby zainteresowane zatrudnieniem w kancelarii Pisarek & Puzynowska proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz list motywacyjny) w formie elektronicznej na adres: biuro@pplegal.pl. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "Praca".

Script logo