Tel.: (+48 22) 522 77 80
E-mail: biuro@puzynowska-kancelaria.com

SYLWIA PUZYNOWSKA

Sylwia Puzynowska jest radcą prawnym i założycielem kancelarii. Posiada prawie 25-letnie doświadczenie w sprawach związanych z prawem pracy i prowadzeniu sporów sądowych z tego zakresu. Przez 10 lat związana była z największymi międzynarodowymi kancelariami takimi jak: White&Case, a następnie Baker&McKenzie, gdzie stworzyła Dział Prawa Pracy i jako partner kierowała nim przez kilak lat. Jest autorką wielu publikacji z dziedziny prawa pracy oraz stale współpracuje z prasą specjalistyczną w tym zakresie. Prowadzi wykłady oraz prezentacje. 

Sylwia Puzynowska w trakcie praktyki zawodowej zyskała szerokie doświadczenie w dziedzinie prawa pracy, w tym: w sprawach związanych z zatrudnianiem, zwolnieniach grupowych, zwolnieniach indywidualnych, transferach pracowniczych i restrukturyzacjach, opracowywaniu planów opcji menadżerskich i programów emerytalnych oraz tzw. projektów outplacement. Doradzała również w sprawach współpracy pomiędzy pracodawcami a przedstawicielami pracowników, takimi jak związki zawodowe czy rady pracowników, a także uczestniczyła w negocjacjach dotyczących układów zbiorowych i innych porozumień zbiorowych. 

Sylwia Puzynowska jest od wielu lat rekomendowanym ekspertem przez Chambers Europe, Practical Law Company Which Lawyer oraz Legal 500 jako prawnik prawa pracy. 

Jest członkiem European Employment Lawyers Association.
Biegle włada językiem polskim i angielskim.

Script logo