Tel.: (+48 22) 522 77 80
E-mail: biuro@puzynowska-kancelaria.com

STRONA GŁÓWNA

Sylwia Puzynowska Kancelaria Prawa Pracy jest wyspecjalizowaną kancelarią prawną w zakresie prawa pracy oraz prowadzenia sporów sądowych z tej dziedziny prawa. Kancelaria zajmuje się również doradztwem z zakresu prawa ubezpieczeń społecznych oraz ochrony danych osobowych w środowisku pracy. 

Nasze wsparcie obejmuje kompleksową obsługę pracodawców w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Dodatkowo wspieramy w bieżącej obsłudze działy zajmujące się zarządzaniem zasobami ludzkimi i prowadzeniem spraw dotyczących pracowników Klienta. Pomagamy naszym Klientom zapobiegać powstawaniu problemów w środowisku pracy, a gdy już takie wystąpią, wspólnie z nimi wypracowujemy jak najbardziej skuteczne, praktyczne i korzystne rozwiązania. 

Nasi Klienci to zarówno oddziały lokalne, jak i duże międzynarodowe koncerny działające w ramach różnych form prawnych, zarejestrowane w Polsce i zagranicą. 

Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie pracy na wszystkich szczeblach hierarchii najlepszych kancelarii prawnych, takich jak White&Case czy Baker&McKenzie a także nagradzani w międzynarodowych rankingach eksperci, jak Chambers Europe, Practical Law Company Which Lawyer oraz Legal 500.

Script logo